Jste zde: Domácí stránka | Ženský lakros | Tým LCC Piranha přivezl z Belgie stříbrnou medaili

Tým LCC Piranha přivezl z Belgie stříbrnou medaili

21.9.2012

(ado) V půlce září se vydal juniorský výběr klubu LCC Sokol Radotín, pod příhodným názvem Piranha, na dlouhou cestu na turnaj Goblin Games, který se hrál v Gentu, Belgii.

Ač na poslední chvíli odřekli účast některé mužské i ženské týmy, český výběr si turnaj užil se vším všudy. V sobotu i v neděli se utkaly proti výběru Holandska a místním Belgičankám. Holandský tým měl několik posil z reprezentace, které se předvedly na nedávném mistrovství Evropy v Amsterdamu. Pro naše děvčata to byla skvělá příprava do budoucna a i když oba zápasy právě proti tomuto týmu prohrály, nasbíraly obrovské zkušenosti a užily si to.

Naproti tomu v zápasech proti belgickým Gent Gazelles jasně dominovaly naše "Piranhy". Kromě skvělých přenosů míče a bojovnosti po celém hřišti, ukázaly naše hráčky dovednost udržet balón v útoku a hrát čistou a tvrdou obranu zároveň. Do branky se po dlouhé době vrátila Soňa Neubauerová, která předvedla skvělý výkon a vysloužila si tak ocenění nejužitečnějšího hráče celého turnaje. 

V doprovodné soutěži o nejrychlejší střelu se na 1. místě umístila hráčka z našeho týmu - Kristýna Šturmová, gratulejeme!

Turnaj byl skvělým zájezdem pro všechny hráčky a jejich organizační tým, plný dobrého lakrosu a celkové atmosféry. 

Celkové pořadí ženské části turnaji:

1. místo: Team Tekiela /NL/
Runner-up: LCC Piranha /CZ/
Bronze: Ghent Gazelles /BE/

Více fotografií najdete ve Fotogalerii.

Tým LCC Piranha na belgickém turnaji Goblin Games. Foto Ondřej Mika.
Tým LCC Piranha na belgickém turnaji Goblin Games. Foto Ondřej Mika.
Přihlásit se