Winter Lacrosse Classic v Malešicích - kopie
18.3.2018
Všudypřítomný mráz a ležící sníh na malešickém lakrosovém hřišti nevěstil, že by se vůbec mohlo hrát naplánované utkání NBLL mezi loňskými čtvrtfinalisty této soutěže. Domácí hráči ale místo rozcvičky před zápasem bezchybně odklidili veškerý sníh a hřiště rázem nevykazovalo žádné nedostatky.
TJ Malešice – Bratislava Bats DNV 19:10 (4:4, 4:2, 6:3, 5:1)
První perioda nabídla opatrný lakros, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a po patnácti minutách byl stav vyrovnaný 4:4. Druhou periodu zahájili lépe hosté, ale pak malešičtí šňůrou čtyř branek odskočili soupeři. Ten však v závěru korigoval a tak se do vyhřátých šaten šlo za stavu 8:6.
Vstup do druhé poloviny měli domácí impozantní a pěti góly rozhodli o vítězi utkání. Bratislavští pak ještě během necelých dvou minut vstřelili tři branky a na chvilku zdramatizovali utkání. Pražský celek ale uklidnil dvě vteřiny před sirénou jejich snajpr Ondřej Podroužek po perfektní kombinací na jeden dotek. V poslední čtvrtině už domácí v klidu kontrolovali průběh utkání a připsali si po zásluze třetí vítězství v řadě.
I přes hraniční klimatické podmínky se hrál poměrně kvalitní lakros. Za soupeře nejčastěji skóroval Kanaďan Stephen Toporowski (3+2). V malešickém dresu se blýskl Ondřej Podroužek, autor osmi branek a pěti přihrávek.
Ženský lakros
- 16.4.2025 Do Prahy dorazí mistryně světa Ally Mastroianni
- 14.4.2025 V sobotu na Mrázovce se činily netradiční brankářky
- 8.4.2025 Trenérský tým si přivezl ze Skotska naději, hráčky zase velké zkušenosti
- 3.4.2025 Ženské reprezentace změří síly s ostrovními týmy ve Skotsku
- 27.3.2025 Ženské soutěže v sixes poznají mistryně
- 18.3.2018 Winter Lacrosse Classic v Malešicích - kopie
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Ke stažení
- Kontakty