31.3.2015
(ps) – Program NBLL nabídl divákům během jednoho týdne dvojutkání TJ Malešice – LC ForFun. Nejprve se soupeři střetli 21.3. v hale na Jižním městě a o týden nato pak nový povrch na malešickém hřišti zažil ostrou zápasovou premiéru při odvetě.
Vzhledem k předchozímu triumfu radotínských ForFun na půdě Jižního Města se v prvním utkání očekával tuhý boj. Ten se však nekonal a to i z důvodu absence některých klíčových hráčů radotínského celku, a tak si hráči Malešic odvezli velmi snadné vítězství 14:5.
Následující víkend v Malesicích už ale ForFun nastoupil se všemi reprezentanty a utkání slibovalo větší drama. Nutno konstatovat, že domácí byli po celé utkání lepším týmem. Kompaktnějším, soustředěnějším, efektivnějším a početnějším, takže si po zásluze připsal další vítězství a zatím drží jako poslední tým tohoto ročníku NBLL neporazitelnost. Jak na tom opravdu tým z Malešic je, se ukáže již tuto středu, kdy je od 19:00 čeká v Radotíně suverén posledních let, LC Custodes.
Chcete hrát soutěž sixes alternativně k NBLL, tedy systémem podzim/jaro, nebo s vyvrcholením současně s NBLL (jaro/podzim)??
Celkem hlasů 396