Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

24.11.2013 Vítězem premiérového Českého poháru se stalo Jižní Město

Ve finále prvního ročníku Českého poháru se střetli hráči domácího Jižního Města s radotínskými Wolves. Oba týmy si finálovou účast vybojovaly v dramatických semifinálových bojích a i finále bylo napínavé až do samého konce. více

23.11.2013 Český pohár zná semifinalisty

Čtvrtfinálové zápasy Českého poháru zvládli s vyjímkou LC Pardubice výše nasazené týmy po základních skupinách. více

22.11.2013 Český pohár má dalšího partnera

Český pohár podpořil další partner. více

18.11.2013 Český pohár na obrazovkách TV Sport 5

Sestřih z letošního finále Českého poháru uvidíme na obrazovkách sportovní televize Sport 5 více

14.11.2013 Pardubice potřetí vítězi mezinárodního turnaje Boxmania Lille

LC Pardubice o víkendu potřetí obhájil titul vítěze mezinárodního boxlakrosového turnaje ve francouzském Lille. Turnaj je rok od roku lépe a početněji obsazen. více

13.11.2013 Změna v rozpisu Českého Poháru!!!

Vzhledem k tomu, že v plánovaném termínu pro play-off Českého poháru 2013 není k dispozici plzeňská hala Na Košutce, bude se hrát v hale na Jižním Městě.  více

12.11.2013 Jižní Město hostilo první turnaj Českého poháru

První turnaj Českého poháru se o víkendu hrál v krásném prostředí sportovní haly na Jižním Městě. Na programu byly zápasy v základních skupinách, které rozhodly o pořadí týmů před play-off. To se uskuteční za čtrnáct dní (23.–24. 11.) v plzeňské hale na Košutce. více

6.11.2013 Český pohár v boxlakrosu, nová soutěž poprvé v hale na Jižním Městě

Český pohár je dalším krokem ke zatraktivnění boxlakrosu pro fanoušky a zájemce o tento dynamický a stále se rozvíjející sport. více

Otázka: NBLL - kopie (celkem hlasů)
Bude se ještě někdy hrát NBLL?

20.10.2013 Vítězi Evropské lakrosové ligy se stali radotínští Wolves foto Martin Bouda

(jb, mi) – Po výborných výkonech v předchozích dvou turnajích Evropské lakrosové ligy dokráčeli Wolves až na samotný vrchol, když v krásném finálovém zápase porazili Deutschland Adler 9:8. Třetí skončil tým Pietro Filipi, který přehrál Custodes. více