Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

19.3.2013 Losování základních skupin Memoriálu Aleše Hřebeského proběhne 27. 3.

(mi) – Poté co na poslední chvíli zrušily svou účast na letošním Memoriálu Aleše Hřebeského týmy Tricksters Bratislava a LC United a nováčkové z Francie a Izraele se kvůli nedostatku hráčů domluvili na složení společného týmu, bude na turnaji nakonec bojovat 21 účastníků. více

17.3.2013 Wolves zlepšili produktivitu a výrazně přehráli Jižní Město B

Již podruhé během šesti dnů se v naší nejvyšší boxlakrosové soutěži potkaly dva nejmladší týmy – radotínští LCC Wolves hostili na svém stadionu naděje Jižního Města. více

14.3.2013 Za 8 dní stihly oba týmy LCJM odehrát po dvou zápasech

Nejprve se 3. března utkaly oba týmy Jižního Města ve druhém vzájemném souboji. "A" tým SK Lacrosse Jižního Města nechtěl tentokrát dopustit žádné překvapení (první vzájemný zápas prohrál 7:9), byl od počátku aktivnější, což mu v páté minutě vyneslo první branku, kterou vsítil Lukáš Seiler. První čtvrtina skončila 0:3 a hra B týmu byla hodně opatrná a nepřesná. více

12.3.2013 První jarní boxlakrosová bitva pod širým radotínským nebem foto Jiří Růžička

(pap) - Zápas ovlivnila pro lakros jistě nepříznivá okolnost a tou je zima. Některé prameny uváděly teplotu mínus čtyři stupně. To se projevilo i na účasti diváků, kterých dorazilo do radotínské arény nemnoho. více

8.3.2013 Staří psi z Plzně si vylámali zuby na Pardubicích

Včerejší utkání NBLL mezi domácími Old Dogs Plzeň a Pardubicemi začalo ve svižném tempu a alespoň co se skóre týče, mohli diváci sledovat vyrovnanou první čtvrtinu. Zatímco tým z Pardubic si dokázal v nekoncentrované obraně Plzně vypracovat přečíslení, góly domácích padaly takřka výhradně z individuálních úniků obránců.  více

27.2.2013 Po týdnu se vrátili do haly na Jižním Městě hráči Pardubic – tentokrát se utkali s A týmem LCJM

I v tomto utkání vsítil první branku hráč Pardubic, jmenovitě Jan Skokan. Na vyrovnání jsme si museli počkat celých 11 minut – to se po samostatné akci prosadil Jáchym Plecháček. Do konce čtvrtiny přidal gól ještě Adam Ondráček po hezké spolupráci s Došlým a Rozkotem a trochu tím před přestávkou uklidnili hru Jižního Města. více

18.2.2013 Pardubice se díky vítězství nad Jižním Městem B bodově dotáhly na šestou Slavii

(pch) - V neděli večer se v hale na Jižním Městě proti neúplnému béčku SKL Jižního Města postavil podle zápisu domácí, a hlavně kompletní LC Pardubice. S jednou změnou: na trenérském postu zatím na zkoušku nahradil Aleše Oulehlu Radek Ševc. více

18.2.2013 LC Pardubice si připsal teprve druhé vítězství v letošní NBLL

Nedělní večer 17. 2. 2013 se v hale na Jižním Městě odehrál další zápas letošního ročníku NBLL. Trochu netradičně zde jako domácí tým přivítal LC Pardubice B-tým Jižního Města. více

11.2.2013 Jižní Město v nervózním utkání převálcovalo Plzeň

K dalšímu zápasu, tentokrát s Jižním Městem A, přijel po týdnu do haly na Jižním Městě plzeňský tým Old Dogs. více

11.2.2013 První únorovou neděli absolvovaly svá utkání NBLL oba týmy Jižního Města

V prvním utkání se A tým střetl s Bratislava Bats. Pro Bats to byla již třetí víkendová cesta do Prahy, resp. Plzně za sebou, a tak tentokrát přijel tým nekompletní, navíc s náhradním brankařem a několika nováčky v sestavě. více