Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

20.1.2009 Svolání valné hromady ČSML

VV ČSML si Vás dovoluje pozvat na výroční valnou hromadu ČSML, která se koná dne 14. února 2009 od 17.00 hod. v zasedací místnosti firmy OVB, Nádražní 90, Praha 5 - Smíchov. VH se za každý klub dle stanov mohou zúčastnit dva zástupci. více

21.12.2008 Co bylo (loni) a co bude (letos)

(hp) - Dny mezi Vánočními svátky a koncem roku stojí pro mě tak nějak mimo čas. Hodiny se trochu pozastaví, nikam se nemusí spěchat a najde se chvilka na inveturu toho, co v minulém roce bylo a co mě v příštím roce čeká. O tu lakrosovou část bych se rád s vámi podělil.    více

3.12.2008 Tečka za mužskou lakrosovou sezónou

Poslední zápasy jsou dávno dohrány a k dovršení sezóny zbývalo již jen vyhlásit vitěze a příslušně oslavit konec dalšího lakrosového roku. Organizace akce se tentokrát ujali pardubičtí, kteří pozvali všechny na sobotní večer 22. listopadu do rockového klubu Žlutý pes. více

27.11.2008 Roman Pokorný jmenován šéfem organizačního výboru MS a generálním manažerem reprezentace

Česká republika se po získání pořadatelství mistrovství světa v ženském lakrose stane dějištěm i dalšího vrcholného světového turnaje - mistrovství světa v halovém lakrosu 2011. Přípravy budou probíhat pod taktovkou Roman Pokorného, prezidenta České lakrosové unie. více

11.11.2008 Bratislava Box Lacrosse Cup 2008

V sobotu 8.11. 2008 se na závěr letošní lakrosové sezóny konal ve sportovním areálu v Bratislavě, Ružinově mezinárodní turnaj v Boxlakrosu. Kromě dvou bratislavských celků Bats a Tricksters, rakouských Vienna Cherokees se turnaje zúčastnily i dva zástupci české ligy LK Kroměříž a LC Pardubice. více

1.11.2008 LCC Radotín je potřetí v řadě boxlakrosovým mistrem

Titul mistra Národní boxlakrosové ligy (NBLL) získali hráči LCC Radotín. Rozhodl o tom až pátý finálový zápas, ve kterém obhájci titulu zdolali na svém hřišti LC Jižní Město 10:9 v prodloužení. K vidění bylo strhující utkání plné zvratů. Pohár pro mistra ligy poslal do Radotína až v prodloužení zlatým gólem kapitán Petr Poupě. více

28.10.2008 O boxlakrosovém titulu se rozhodne až v pátém finále

O letošním vítězi Národní boxlakrosové ligy se rozhodne až v pátečním pátém utkání. V tom čtvrtém totiž Jižní Město zvítězilo nad Radotínem 13:11. Zajímavý zápas byl ještě v polovině nerozhodný 5:5 a před poslední čtvrtinou vedlo Jižní Město jen o gól. Nakonec zápas dotáhlo do vítězného konce a vynutilo si pátý souboj. více

25.10.2008 LCC Radotín s přehledem vyhrál třetí finálový zápas NBLL

LCC Radotín chybí jediný krok k vítězství v Národní boxlakrosové lize. Ve třetím utkání porazili jeho hráči rivaly z Jižního Města hladce 17:9. Přelom ve vývoji po dlouhou dobu vyrovnaného zápasu způsobila poločasová přestávka. Po ní už Radotín dominoval a postupně navyšoval svůj náskok. Ve finálové sérii NBLL vede nyní 2:1. více

21.10.2008 Jižní Město srovnalo stav finále NBLL na 1:1

Druhé finálové utkání NBLL přineslo mnohem napínavější podívanou a mělo i jiného vítěze než první střetnutí. Před slušnou návštěvou Jižní Město po výhře 10:7 srovnalo stav série s LCC Radotín na 1:1. Hráči z největšího pražského sídliště dokázali otočit průběh utkání, když ještě v polovině prohrávali 1:4. více

20.10.2008 Malešičtí těžce vydřeli bronz v NBLL

V utkání o třetí místo v Národní boxlakrosové lize po velkém boji zvítězili hráči Malešic nad Falcon Millionaires 10:9. Zápas byl od první minuty až nečekaně vyrovnaný. Malešice si sice udržovaly převahu, ale především zákroky brankáře Jiřího Peška držely Milionáře ve hře až do samotného konce utkání. více