Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

13.9.2012 NFLL jde do druhého poločasu

(pch) - Národní fieldlakrosová liga vstupuje do své druhé poloviny. Ve čtvrtek 13. září v Radotíně a poté v sobotu a neděli 15. a 16. září v Bratislavě jsou na programu utkání, která velmi výrazně promluví do závěrečného pořadí a pro některé týmy se dají považovat za rozhodující. více

12.9.2012 Malešice se staly klubovými mistry Evropy

(pch) - Úřadující mistr ČR ve fieldlakrosu, TJ Malešice, zvítězil v poháru Kena Galluccia a stal se tak klubovým mistrem Evropy. více

6.9.2012 O víkendu v Praze proběhne ženský i mužský turnaj evropských mistrů

(pch) - Ve dnech 8. a 9. září se na hřištích ABC a Meteor Bráník (Za mlýnem 1774/12, Praha 4) uskuteční 4. respektive 3. ročník mužského a ženského klubového mistrovství Evropy ELF Ken Galluccio Cup. více

3.9.2012 Dramatické finále prvního turnaje ELL vyhrál LC Bison Radotín

(jb) – V dramatickém finálovém zápase prvního turnaje Evropské lakrosové ligy 2012 porazil tým LC Bison Radotín nováčka soutěže AITCOM Pardubice. Až na konci poslední periody rozhodl velmi napínavý zápas Radek Skála brankou ve vlastním oslabení. více

31.8.2012 Old Dogs a Bisons zahájí v sobotu v Plzni Evropskou lakrosovou ligu

Tým Old Dogs Plzeň otevře letošní Evropskou lakrosovou ligu utkáním s radotínskými Bizony. Pro domácí to bude na úvod velmi těžký soupeř, který prověří sílu plzeňského výběru. více

27.8.2012 Vídeňský víkend NFLL přinesl vyrovnané výsledky

(pch) - Ve vídeňském Pratru, v blízkosti nejadrenalinovějších atrakcí, které si lze představit, se uskutečnil třetí hrací víkend letošní NFLL. Diváci, kteří si odskočili od sacherů a ruského kola, si mohli užít adrenalin i na výborně připraveném hřišti místního hokejového klubu HC Wien. Většina utkání totiž byla vyrovnaná a přinesla zajímavý lakros. více

24.8.2012 Druhý ročník Evropské lakrosové ligy odstartuje 1. září v Plzni

(jb) – Po loňském prvním ročníku, ve kterém dosáhl na vítězství tým Bats Lacrosse vedený Viliamem Čulmanem, pokračuje projekt nové lakrosové soutěže i letos. Na čtyřech turnajích se utká celkem šest týmů, do nichž byli vybráni hráči z dvanácti zemí. více

Otázka: Základní část ELL - kopie (celkem hlasů)
Myslíte si, že základní část ELL absolvuje některé mužstvo bez porážky?

19.8.2012 Po reprezentační přestávce pokračuje třetím hracím víkendem ve Vídni Národní fieldlakrosová liga Foto Ondřej Mika

(pch) - Premiérový víkend NFLL ve Vídni ve dnech 25. a 26. srpna zahájí po měsíční přestávce, během níž seniorští lakrosoví reprezentanti obsadili trochu nešťastné 9. místo na Mistrovství Evropy v Amsterdamu a reprezentace do 19 let vybojovala skvělé 6. místo na Mistrovství světa v Turku, druhou část soutěže. více

23.7.2012 Juniorskými mistry světa ve fieldlakrosu jsou Američané, Češi skončili šestí Vítězný tým USA, foto Mikko Varjo

(mi) – Tým USA porazil ve finále fieldlakrosového mistrovství světa do 19 let Kanadu 10 : 8  a obhájil titul. Čeští hráči při svém prvním startu na šampionátu skončili na velmi dobrém šestém místě. více