Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

17.7.2012 Česká juniorská reprezentace udělala krok do světové špičky Ilustrační foto ze zahajovacího utkání FIN-CZE

(pch) - V infarktovém utkání na MS U19 ve finském Turku porazila česká reprezentace ve 3. prodloužení na náhlou smrt domácí tým a kvalifikovala se do čtvrtfinále turnaje, kde zítra od 18.00 našeho času s největší pravděpodobností narazí na Anglii. více

Otázka: Útočný čas v NFLL - kopie (celkem hlasů)
Myslíte si, že by prospělo zavedení útočného času v NFLL?

10.7.2012 Registrace do 2. ročníku ELL končí 14. 7.

(mi) – Dne 1. září začne druhý ročník Evropské lakrosové ligy. Stejně jako vloni by se mělo ve čtyřech turnajích utkat šest týmů složených systémem draftů z registrovaných hráčů. Uzávěrka registrací je již tuto sobotu, 14. 7. 2012. více

10.7.2012 Je juniorská reprezentace do 19 let připravena na MS?

(mh) - Tuhle otázku si asi pokládá, každý, kdo se zajímá o lakros v České republice, protože juniorský tým se poprvé vydává reprezentovat svojí vlast. více

2.7.2012 Lakrosové Evropě dominují Angličané i Angličanky

(mi) – Mužská i ženská reprezentace Anglie prokázaly, že na evropském kontinentu nemají konkurenci a oba týmy vyhrály finálová utkání mistrovstí Evropy, které skončilo v sobotu v Amsterdamu. Češi skončili devátí, Češky páté. více

29.6.2012 Češi skončili na ME v lakrosu devátí

(mi) – Čeští lakrosisté jasně vyhráli na lakrosovém mistrovství Evropy ve skupině o 9.–12. místo nad Walesem 15 : 7 a deklasovali Slovensko 19 : 0. Získali tak deváté místo. Na celém turnaji neprohráli v základní hrací době a ke čtvrtfinále je dělil jen krapítek štěstí. více

27.6.2012 Češi prohráli s vicemistry Evropy až v druhém prodloužení a budou hrát jen o 9. místo

(mi) – Česká mužská fieldlakrosová reprezentace se střetla v zápase o postup do čtvrtfinále mistrovství Evropy s domácím Nizozemskem, úřadujícím vicemistrem, a prohrála až v druhém prodloužení, které se hrálo na náhlou smrt. více

26.6.2012 Češi podlehli Skotsku v prodloužení a zkomplikovali si cestu do čtvrtfinále

(mi) – Český fieldlakrosový tým v klíčovém zápase základní skupiny mistrovství Evropy podlehl Skotsku až v nastavení 12 : 13. Skotové tak postupují přímo do čtvrtfinále, Češi si musí postup mezi nejlepších osm vybojovat v úterní play-in game proti Nizozemsku. Češky si poradily si Lotyškami, v dnešním dopoledním zápase ale podlehly Skotkám 7 : 10. více

25.6.2012 Lakrosistky potrápily Wales, lakrosisté získali povinné vítězství nad Itálií

(mi) – České lakrosistky odehrály výborné utkání, ve kterém podlehly obhájci titulu mistryň Evropy Walesankám jen 8 : 12. Muži měli za soupeře Itálii a jejich vítězství bylo víceméně povinností. více

24.6.2012 ME: Češi přesvědčivě porazili Švýcarsko, Češky vyhrály nad Švédskem a potrápily Wales

(mi) – Třetím soupeřem české mužské reprezentace na lakrosovém mistrovství Evropy v Amsterdamu byl tým Švýcarska, ženy včera vstoupily do turnaje zápasem proti Švédsku a dnes se utkaly s Walesem.Třetím soupeřem české mužské reprezentace na lakrosovém mistrovství Evropy v Amsterdamu byl tým Švýcarska, ženy včera vstoupily do turnaje zápasem proti Švédsku a dnes se utkaly s Walesem. více